Jsem zkušená tlumočnice a překladatelka

tlumočím z angličtiny, němčiny a španělštiny

Překládám

Překládám články, knihy, blogy, webové stránky,…
z/do angličtiny, němčiny a španělštiny.

Překlad odborných textů, popisů ke zboží, návodů k použití a podobných lahůdek s Vámi ráda proberu.

Tlumočím

Tlumočím setkání a schůzky z/do angličtiny, němčiny, španělštiny a slovenštiny. Obchodní schůzky a konference po dohodě.

Poskytuji simultánní a konsekutivní tlumočení, tlumočení po telefonu.

Pomohu vám domluvit se

na vašich cestách za obchodem i za poznáním.

Dle individuální domluvy jsem schopná vás doprovázet jako tlumočník na vašich cestách v České republice i v zahraničí.

Pár slov od mých spokojených zákazníků

aneb

Reference

[lvca_testimonials_slider slideshow_speed=“5000″ animation_speed=“600″][lvca_testimonial_slide author=“Petr Blahuš“ credentials=“cestovatel, publicista“ author_image=“77″]Dagmar Frankovou jsem poznal na několika kratších cestovatelských tripech a naše spolupráce vyvrcholila při takřka měsíční expedici do Malajsie. Díky své perfektní znalosti „mezinárodního esperanta“ – angličtiny i „jazyka cestovatelů“ – španělštiny a své empatické, zároveň však asertivní povaze, se dokázala všude domluvit a vyřešit různé problémy. Ať už se týkaly otravné byrokracie s místními úřady nebo konflikt s pravomoci zneužívajícími osobami v Británii. Při tom všem totiž využila své bohaté zkušenosti s prací s lidmi, které nabyla během dlouholetého pobytu v zahraničí. Je to týmový hráč[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=“Centro de Cultura y Educación Espaňola“ credentials=“Klatovy“ author_image=“78″]La Sra. Daša Frankova, colaboró con el Centro de Cultura y Educación espaňola en el Festival Mediterranea Pilsen del aňo 2014 y en otras de sus actividades culturales en la traducción de diferentes materiales de propaganda e informativos de manera eficiente, rápida y profesional.

Por lo que certifico su gran capacidad de adaptación a las circunstancias y su don de gentes.[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=“Jana Řeřichová“ credentials=“učitelka v Mateřské škole“]Děkujeme Vám, Dagmar, že mě i synovi pomáháte zvládat studium angličtiny, že s nám poskytujete konzultace, když je třeba, a dáte radu a podporu, když váháme.
S díky za trpělivost a vstřícnost
Jana Řeřichová[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=“Muzeum a penzion Včerejší svět“ credentials=“Denisa a Petr Počepičtí, Loket“ author_image=“79″]Na paní Frankovou se vždy rádi obracíme. Překládá pro naše muzeum a obchůdek a vždy je vše perfektní – výsledek i spolupráce. Velmi děkujeme.[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=“Prolov Klatovy“ credentials=“Karel Janoušek“ author_image=“80″]Paní Franková působila v naší firmě jako externí průvodce a tlumočník pro naší zahraniční klientelu. Její práci hodnotím jako vysoce profesionální. V letošním roce, vzhledem k naší spokojenosti, jsme naší spolupráci obnovili.[/lvca_testimonial_slide][/lvca_testimonials_slider]